Eco pasta – myje, czyści i konserwuje!

Porada - Starwax - Pasta Eco - myje, czyści ikonserwuje - Respect

 

Poznaj 3 sposoby na wykorzystanie Pasty Uniwersalnej Respect!. Jej zastosowań, jest o wiele więcej, a w pomysłach ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Jesteśmy pewni, że jak spróbujesz to stanie się ona Twoim podstawowym środkiem do codziennego utrzymania czystości w domu i ogrodzie.

Dokładne mycie drewnianych mebli ogrodowych.

 

Czyszczenie mebli potrafi sprawić ogromny kłopot. Zwłaszcza jeśli nie zostały one dokładnie umyte przed schowaniem na sezon zimowy. Kurz i osad, które pojawiają się na nich podczas zalegania na strychu, w garażu lub szopie może być naprawdę uciążliwy w usunięciu. Pasta skutecznie usuwa zabrudzenia, a po dokładnym wysuszeniu powierzchni pozwoli Ci cieszyć się idealną impregnacją drewna. Pasta o skutecznym działaniu usuwa nawet wżarty brud i ciężkie osady.

Czyszczenie grilla i akcesoriów

 

Ciepłe dni i wieczory oznaczają, że to dobry czas na grilla.
Tutaj z pomocą także przychodzi Pasta Uniwersalna, która swoim działaniem pomoże w idealnym przygotowaniu grilla. Ułatwia czyszczenie i sprzątanie po użytkowaniu. Dzięki niej precyzyjnie wyczyścisz ruszt i wszystkie akcesoria, skutecznie usuniesz stary i przypalony tłuszcz, a także przedłużysz żywotność swojego grilla. Naturalny skład pasty sprawia, że może być ona wykorzystywana na powierzchniach, które mają bezpośredni kontakt z żywnością, zapewniając 100% bezpieczeństwa.

Z pastą możesz na dobre pożegnać się z osadem i zmatowieniem również na szczypcach, widelcach i łopatkach ze srebra, stali nierdzewnej i mosiądzu. Przywrócisz im dawny blask usuwając z nich jednocześnie tłuszcz i resztki z jedzenia. Pasty można tak samo używać do czyszczenia piekarnika!

Użycie Pasty Respect jest banalnie proste! W opakowaniu znajduje się gąbka z miękka i szorstką stroną. Wystarczy, że zwilżoną w wodzie gąbką potrzesz energicznie powierzchnie pasty, następnie wyczyścisz zabrudzoną powierzchnię. Na koniec należy dokładnie spłukać powierzchnię wodą i bardzo ważne, wytrzeć do sucha. Wytarcie spowoduje rozprowadzenie naturalnego glicerydu, który nie tylko nabłyszczy czyszczoną powierzchnie, ale stworzy ochronną warstwę, która zapobiegnie ponownemu szybkiemu zabrudzeniu powierzchni

Białe trampki

 

Każdy kto ma białe obuwie ten wie, jak ciężko utrzymać je w nienagannej, sklepowej bieli. W dość krótkim czasie buty stają się zabrudzone i szare, a przywrócenie im dawnego koloru wydaje się niemożliwe. Nie musisz jednak od razu spisywać ulubionych trampek na straty i wyrzucać ich do kosza. Mamy skuteczny sposób na to, aby Twoje buty pozostały śnieżnobiałe.

Może się wydawać, że nie ma jednego, uniwersalnego produktu do czyszczenia białych butów. My taki znamy i uwielbiamy – jest nim Pasta Respect! Dzięki niej Twoje obuwie wciąż będzie wyglądało jak ze sklepowej półki. Nasz produkt poza czyszczeniem z codziennych zabrudzeń pozwoli także na usunięcie żółtych zacieków i wszelkich plam. Pamiętaj, że jeśli będziesz systematycznie dbać o swoje obuwie z Pastą Respect to pozostawiona warstwa ochronna zminimalizuje konieczność ich częstego dokładnego mycia.

Pasty Respect możesz użyć wszędzie!

 

Pastę Uniwersalną użyjesz nie tylko w ogrodzie, ale także do dokładnego czyszczenia wnętrz. W swoim domu użyjesz jej zarówno w kuchni, jak i w łazience do czyszczenia:

  • naczyń ceramicznych i aluminiowych,
  • zlewów kuchennych i umywalek,
  • wanien i brodzików,
  • sprzętów AGD,
  • kuchenek i piekarników,
  • płytek ściennych i podłogowych i
  • tworzyw sztucznych.

Pasta Uniwersalna powstała w trosce o środowisko i wygodę użytkowania. Jej wielofunkcyjność pozwala na całoroczne zastosowanie w domu. W lato natomiast można użyć jej do skutecznego czyszczenia mebli i sprzętu ogrodowego.
Facebook
LinkedIn

Zobacz również nasze inne poradniki!

Poradnik - jak wytrwać w postanowieniach noworocznych - Starwax - środki czystości


Jak wytrwać w postanowieniach noworocznych?

W styczniu wyznaczamy cele, tworzymy plany, ustalamy harmonogram. Wśród topowych postanowień są zazwyczaj: dieta, siłownia, oszczędzanie, rozwój osobisty, ale też regularne porządki. Tylko jak zmotywować się do regularnego


Zobacz >