Letnie porządki w domu!

 

Lato to czas wyjazdów, odpoczynku i pełnego relaksu, ale nie tylko. W okresie wakacyjnym warto też zadbać o porządek w domu, dla lepszego samopoczucia i dlatego by przyjemniej wracało się z urlopu. Poczuj się lepiej w swoim domu – zabierz się za letnie porządki!

Wietrzenie szafy

 

„Nie mam się w co ubrać…” – to odwieczny problem zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Pojawia się nawet wtedy, kiedy cała szafa pęka w szwach. Najprostszym rozwiązaniem jest oczywiście rzetelna selekcja ubrań. Czasem ciężko rozstać się z ulubioną koszulką, ale nie trzeba jej od razu spisywać na straty. Nienoszone ciuchy można oddać np. potrzebującym, do sklepu z używaną odzieżą lub sprzedać, dając im nowe życie. Te, które nie kwalifikują się do oddania lub sprzedaży można pociąć na kawałki i używać jako ściereczki do mebli.

Zmniejszenie liczby ubrań to tylko pierwszy krok.
Przez cały ten czas, kiedy wszystkie koszulki, spodnie i bluzy zalegały w szafie, nagromadziło się tam dużo kurzu i drobnych zanieczyszczeń. Należy więc wyczyścić wszystkie szafki i półki Sprayem do pielęgnacji mebli Starwax, który skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia, w tym ślady palców i jednocześnie nabłyszcza i konserwuje. Można zastosować go do wielu powierzchni m.in. do mebli lakierowanych, politurowanych, laminowanych, z płyt meblowych, oklein i plastiku.

Po dokładnym wyczyszczeniu szafy należy zadbać o to, aby ta świeżość w szafie utrzymywała się cały czas. Dlatego po zakończonych porządkach pozostaw na jednej półce Neutralizator Zapachów, który dyskretnie odświeża powietrze i oczyszcza je z nieprzyjemnej woni. Pozwoli zachować w szafkach przyjemny zapach. Szczególnie przydatny jest tam, gdzie przechowujesz obuwie. Dodatkowo nie perfumuje powietrza, tylko je oczyszcza, więc jest idealnym produktem dla alergików.


Previous

Next

Wielkie pranie

 

Ubrania znalezione w głębi szafy, nienoszone od kilku miesięcy, mogły przez ten czas bardzo się zakurzyć. Poza tym znacznie bardziej komfortowo czujemy się w świeżych i czystych ubraniach, dlatego następnym krokiem podczas letnich porządków jest pranie! Aby nadać Twojej odzieży aromatyczny zapach i niepowtarzalną miękkość użyj Płynu do płukania ORO, który w połączeniu z płynem do prania o tym samym zapachu zapewnia podwójną moc aromatów! Możesz wybrać spośród trzech wyjątkowych woni: Pomarańcza i drewno sandałowe, Dzika róża, Morska bryza, które pozwolą Ci czuć się w swoich ubraniach jeszcze lepiej!

Gorące noce wymagają od nas także częstszego prania pościeli. Specjalnie dopracowana formuła płynów ORO pozwoli Ci usunąć najbardziej uporczywe plamy, a zawarte w produkcie naturalne olejki na długo zachowają przyjemny zapach. Po wypraniu możesz je śmiało rozwiesić na zewnątrz. Suszenie na słońcu pozwoli zachować Twojej pościeli niepowtarzalną rześkość.

W przypadku mocno zabrudzonej odzieży wyjątkowo przydatny może okazać Nadwęglan sodu The Fabulous, który skutecznie wybiela zszarzałe tkaniny i nadaje im dawną świeżość. Plamy z kawy lub wina wydają się niemożliwe do usunięcia? Nadwęglan sodu The Fabulous z powodzeniem poradzi sobie nawet z takimi zabrudzeniami. Dzięki niemu możesz odratować ulubione dżinsy lub ukochaną koszulkę.

Czyste szyby

 

Kiedy promienie słońca wpadają do mieszkania, samopoczucie domowników od razu staje się lepsze. Jest jeden warunek – szyby muszą być czyste. Światło sprawia, że wszystkie smugi i zacieki stają się bardziej widoczne. Nie pozwól, żeby brudne okna zepsuły Ci nastrój w słoneczny, wakacyjny dzień. Użyj naszego płynu Czyste szyby i bez żadnego trudu i wysiłku pozbądź się wszystkich zanieczyszczeń z okien. Lipiec to najbardziej deszczowy miesiąc w roku, więc to dodatkowy powód, dla którego warto mieć środek Czyste szyby Starwax w swojej szafce. Nasz preparat skutecznie zmywa zacieki, ale również zmniejsza ślady po deszczu.

To co? Gotowi na letnie sprzątanie?


Share on facebook


Facebook


Share on linkedin


LinkedIn

Zobacz również nasze inne poradniki!

Poradnik - jak wytrwać w postanowieniach noworocznych - Starwax - środki czystości


Jak wytrwać w postanowieniach noworocznych?

W styczniu wyznaczamy cele, tworzymy plany, ustalamy harmonogram. Wśród topowych postanowień są zazwyczaj: dieta, siłownia, oszczędzanie, rozwój osobisty, ale też regularne porządki. Tylko jak zmotywować się do regularnego


Zobacz >


Noworoczne porządki!

Wielkimi krokami zbliża się sylwester, więc i pełną parą ruszyły przygotowania do noworocznej imprezy. W końcu taka okazja czeka na nas tylko raz w roku. Błyszczące sukienki, wieczorowe


Zobacz >