Noworoczne porządki!

Wielkimi krokami zbliża się sylwester, więc i pełną parą ruszyły przygotowania do noworocznej imprezy. W końcu taka okazja czeka na nas tylko raz w roku. Błyszczące sukienki, wieczorowe makijaże, nasi przyjaciele i pyszne przekąski. Wszystko po to, aby radosnym krokiem i z uśmiechem na twarzy wejść w Nowy Rok. Pobudka pierwszego stycznia jest nierzadko niezwykle męcząca. Przyjęcie do późnej nocy, tańce i śpiewy potrafią zmęczyć. Jeśli nie jesteś organizatorem imprezy to możesz odpoczywać przez cały dzień i zbierać siły, by spełniać noworoczne postanowienia. Jeśli jednak w tym roku to Ty przygotowujesz przyjęcie dla swoich przyjaciół, warto zapoznać się ze skutecznymi sposobami na sprzątanie po sylwestrze, by w pierwszy dzień nowego roku szybko przywrócić mieszkanie do nienagannego porządku.

Specjalistyczne preparaty skracają czas sprzątania, a efekt jest zniewalający. Szybko i skutecznie – przecież tego oczekujemy od sprzątania po sylwestrze, ale również po każdej innej imprezie.

Na jakie problemy warto się przygotować?

Poplamiona podłoga

Często zdarza się, że w zgiełku podczas zabawy ktoś rozleje coś na podłogę lub mocno pobrudzi ją butami. Dopiero rano zdajemy sobie sprawę jak bardzo jest klejąca i że brud jest dosłownie wszędzie. Wtedy nie ma lepszej opcji niż umycie podłogi Koncentratem Uniwersalnym Werbena, który zarówno usunie wszystkie zabrudzenia, ale też pozostawi przyjemny zapach werbeny z cytryną. Rozwiązania „dwa w jednym” – zdecydowanie doceniamy je najbardziej, gdy jesteśmy zmęczeni.

Jeśli chcesz pozbyć się śladów i plam z drewnianych podłóg użyj Koncentratu do Mycia Parkietów i Paneli. To skoncentrowany preparat o niezwykle skutecznym działaniu, który szybko i dokładnie oczyści podłogę z nieczystości.

Poplamiony dywan

Sylwester to czas kiedy dbamy o to, aby nasi goście bawili się jak najlepiej. Ma być: przyjemnie, gwarnie, tanecznie i z mocnym przytupem. Kiedy zabawa rozkręca się na dobre może zdarzyć się, że ktoś nie zauważy stojącej pufy i niechcący rozleje napój na nasz ukochany dywan. Kiedy plamy są duże bądź liczne wówczas czyszczenie dywanu może wydawać się nie lada wyzwaniem. Całe szczęście mamy sposób na to by szybko i bardzo łatwo pozbyć się niechcianych plam z włókien dywanu. Jaki? Odplamiacz ekspresowy Starwax! Bezbłędnie radzi sobie ze świeżymi plamami i skutecznie usunie je zarówno z dywanu, jak kanapy czy fotela. Doskonały do wstępnego odplamiania przed czyszczeniem odkurzaczem piorącym.

Brudne blaty

Podczas przygotowywania przekąsek na imprezę sylwestrową na pewno dwoiłaś się i troiłaś, aby wszystko wyglądało pysznie, a Twoja kuchnia zapraszała do konsumpcji. Wiadomym jest, że nikt podczas zabawy sylwestrowej sprzątać nie planuje, stąd zabrudzenia i plamy z nocnej imprezy czekają na Ciebie, aż do rana. Wtedy z pomocą przyjdzie preparat do czyszczenia blatów i okładzin Starwax. Jest skuteczny zarówno do blatów z laminatu, drewna, jak i z marmuru i kamienia naturalnego. Należy pamiętać, że jest to środek, który może mieć kontakt z żywnością, stąd można go używać bezpiecznie w kuchni. Z nim doskonale i bardzo szybko pozbędziesz się wszystkich plam i nieestetycznych zabrudzeń.

Jest jeszcze kilka rzeczy, o których powinno się pamiętać, by sprzątanie po sylwestrze było szybsze i łatwiejsze.

  • Jeśli posprzątasz dom przed przyjęciem będziesz w stanie zachować większy porządek, a w rezultacie pozostanie mniej zadań do wykonania w dniu następnym.
  • Zaopatrz się w ekologiczne jednorazowe naczynia.
  • Jeśli planujesz przyjacielską domówkę wykorzystaj papierowe naczynia. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniesz mycia sterty brudnych szklanek i talerzy, a co za tym idzie zaoszczędzisz mnóstwo czasu i siły w Nowy Rok.


Share on facebook


Facebook


Share on linkedin


LinkedIn

Poradnik - jak wytrwać w postanowieniach noworocznych - Starwax - środki czystości


Jak wytrwać w postanowieniach noworocznych?

W styczniu wyznaczamy cele, tworzymy plany, ustalamy harmonogram. Wśród topowych postanowień są zazwyczaj: dieta, siłownia, oszczędzanie, rozwój osobisty, ale też regularne porządki. Tylko jak zmotywować się do regularnego


Zobacz >