Starwax – ekspert czystości i pielęgnacji Twojego domu już od ponad 70 lat!

Ekspert czystości i pielęgnacji domu

Pielęgnacja podłóg we wnętrzach, pielęgnacja mebli i tekstyliów, czyszczenie kominka i kanalizacji, odtłuszczanie kuchni, higiena łazienki i WC, tarasu i mebli ogrodowych. Starwax jest jedyną marką, która oferuje kompletną gamę produktów i akcesoriów do czyszczenia i konserwacji domu – we wnętrzu i na zewnątrz! Odkryj naszą pełną ofertę według wyżej przedstawionych kategorii.

Starwax The Fabulous to niezwykle skuteczne produkty i receptury z dawnych lat!

Soda oczyszczona, ocet gospodarczy, szare mydło. Starwax The Fabulous to już ponad 40 skutecznych produktów z dawnych lat, przeznaczonych do pielęgnacji domu. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy produkty, dzięki którym możecie samodzielnie przygotować preparaty dzięki recepturom z naszej książeczki z przepisami. Jeśli natomiast nie macie na to czasu, to w naszej ofercie znajdziecie również gotowe produkty. Z marką Starwax The Fabulous możecie łatwo sprzątać, odświeżać, odtłuszczać, odwapniać, prać, a także odplamiać!

WIĘCEJ O MARCE STARWAX The Fabulous

Starwax to gwarancja wysokiej jakości prosto z Francji!

Wszystkie produkty Starwax tworzy grupa wysokiej klasy inżynierów chemików. Laboratorium naukowe Starwax dokładnie bada, testuje i kontroluje wszystkie receptury. Preparaty Starwax są produkowane w naszej nowej, nowoczesnej fabryce w Noyelles-Seclin, znajdującej się obok miejscowości Lille we Francji. Każdego dnia ponad 150 wysokiej klasy specjalistów służy państwu swoim doświadczeniem i wiedzą.

Starwax jest z Wami już od 1946 roku!

Marka Starwax powstała w Lille w 1946 roku, kiedy dwóch braci postanowiło stworzyć wosk do konserwacji drewna. Pierwszy produkt został nazwany „Starwax” z połączenia angielskich nazw, wax czyli wosk oraz star – gwiazda. 70 lat później, gama Starwax obejmuje preparaty do mycia, czyszczenia, odplamiania, konserwacji i pielęgnacji wszystkich powierzchni w Waszym domu!

ODKRYJ NASZĄ HISTORIĘ

W służbie jakości naszych produktów

Skuteczność i jakość to kluczowe słowa marki. Każdy nasz produkt jest dokładnie badany, żeby uzyskać optymalną recepturę, która jest gwarancją doskonałych rezultatów. Każda formuła jest przedmiotem wielu testów i kontroli, w celu dobrania odpowiednich składników, surowców i opakowania. Surowe kontrole jakości są przeprowadzane na każdym etapie opracowywania i produkcji preparatu. Wiele produktów istnieje od początku marki i ciągle zadziwiają skutecznością dawnych receptur.