Mycie okien w 3 szybkich i łatwych krokach!

 

Czy uważasz, że mycie okien jest traktowane jako przykry obowiązek?
A co jeśli obiecalibyśmy Ci, że możesz to zrobić w zaledwie w 3 prostych i szybkich krokach?

Ślady kurzu, plamy z deszczu, odciski palców i już masz poczucie, że ledwo co skończyłeś czyścić, a już po kilku dniach trzeba myć okna od nowa! Ale dzięki naszej technice, ta czynność już więcej nie będzie tylko przykrym obowiązkiem, odkładanym ciągle na później.

Krok 1: Przygotowanie powierzchni

Mycie okien odbywa się w określonych warunkach pogodowych. Jakie są więc najlepsze warunki?

Na pewno nie jest dobrym pomysłem mycie okien w pełnym słońcu. Ponieważ mogłoby spowodować zbyt szybkie wyschnięcie produktu i pozostawienie śladów na szybach. I nie wtedy również, gdy pada deszcz.
Najlepsza pogoda do mycia okien jest wtedy, gdy jest ciepło ale nie słonecznie.

Ważne jest również, aby przed zastosowaniem preparatu przetrzeć okna mikrofibrą. Jest to ważne dlatego, że kurz mógłby zmieszać się z cieczą, utrudniając czyszczenie i pozostawiając czarne smugi osadzone w szkle.

Krok 2: Czyszczenie okien

Warunki pogodowe są dobre? Okna przetarte? Czas zacząć działać!

Przygotuj specjalny środek do czyszczenia okien na bazie alkoholu. Idealny będzie produkt CZYSTE SZYBY STARWAX (43157) to silnie skoncentrowany preparat dzięki dużej zawartości alkoholu, jednocześnie czyści i odtłuszcza. Ma również działanie prewencyjne, opóźniając osadzanie się kurzu i śladów wody po deszczu. Efekt?
Twoje okna są idealnie przejrzyste i nie musisz już myć ich tak często jak po użyciu klasycznego produktu.

CZYSTE SZYBY STARWAX jest dostępny w 500 ml butelkach z rozpylaczem, co ułatwia jego stosowanie, oraz w 5 i 1- litrowych kanistrach, dzięki czemu można go uzupełniać w miarę potrzeb.

Po rozpyleniu produktu w odległości ok 30 cm od powierzchni, rozprowadź produkt kolistymi ruchami za pomocą MYJKI DO OKIEN STARWAX (1624), skupiając się na najbardziej zabrudzonych miejscach.
Następnie, używając gumowej strony należy zebrać nadmiar produktu.

Jeśli masz wysokie okna, okna wykuszowe, połaciowe lub werandę, które są ciężkie do wyczyszczenia to najlepszym sposobem będzie przypięcie MYJKI DO OKIEN STARWAX (1624) do teleskopowego trzonka. Pozwoli Ci to na dotarcie do miejsc, które zazwyczaj są niedostępne, zamiast wspinać się na niestabilny stołek lub wyjmować drabinę.


Previous

Next

Krok 3: Nabłyszczanie okien


Aby szyby były lśniące i bez smug, należy po wszystkim użyć ściereczki lub mikrofibry.

Do zewnętrznej strony okien, która jest narażona na kurz i zanieczyszczenia, a przez to bardzo brudna, wybierz SPECJALNA ŚCIERECZKA DO SZYB STARWAX (1355). Tekstura skóry i mikroperforacje umożliwiają dogłębne czyszczenie najbardziej zabrudzonych powierzchni. Wychwytując najdrobniejsze krople, ściereczka nadaje szybom połysk.

Do czyszczenia wewnętrznej strony okien użyj ŚCIERECZKA MIKROFIBRA DO SZYB STARWAX (1334). Dzięki strukturze plastra miodu, czyści brud i krople, jednocześnie nabłyszczając powierzchnię. Dzięki temu nie pozostanie po niej żaden ślad.


Previous

Next

 

Kto powiedział, że mycie okien to przykry obowiązek?  😊
Zobacz dodatkowo nasz film pokazujący jakie to proste!


Share on facebook


Facebook


Share on linkedin


LinkedIn