Zobowiązania noworoczne

Zobowiązania noworoczne mają już swoją tradycję. My w Starwax lubimy dobre tradycje, dlatego uroczyście zobowiązujemy się, że:

– Ciągle będziemy dbali o najwyższą jakość naszych produktów i dołożymy wszelkich starań, żeby były skuteczne i bardzo wydajne.

– Nie ustaniemy w poszukiwaniu najlepszych surowców i komponentów.

– Będziemy zbierać i analizować uwagi oraz sugestie naszych klientów, których potrzeby i problemy związane z pielęgnacją domu są dla nas najważniejszym wyzwaniem.

– Zawsze chętnie doradzimy i podpowiemy co czym i jak wyczyścić, upiększyć, zakonserwować, wypolerować, odplamić, odświeżyć, zabarwić, odbarwić, zaimpregnować, odtłuścić, odwapnić, odkurzyć, umyć, wyprać, wywabić, nabłyszczyć, zmatowić, ochronić, utrwalić, rozpuścić, wyszorować, wyszczotkować, odnowić, postarzeć, pozłocić, naprawić, odkleić, zaolejować, zawoskować, zmyć.

Mamy też pewne marzenie. Marzy nam się, żeby nasi klienci także złożyli pewne zobowiązania noworoczne:

1. Zawsze uważnie przeczytam całą etykietę detergentów, środków czystości, preparatów chemicznych, wosków, bejc lub innych tego typu produktów. Dzięki temu zawsze użyję preparat zgodnie z przeznaczeniem i przy zachowaniu wymaganych środków ostrożności co uchroni mnie i moich najbliższych przed wypadkiem lub narażeniem zdrowia a powierzchnię przed uszkodzeniem.

2. Będę dozował preparaty zgodnie z instrukcją na etykiecie a nie „na oko”, dzięki czemu uchronię się przed niepożądanymi skutkami i oszczędzę pieniądze.

3. Jeśli jakiś fragment etykiety lub opis na stronie Internetowej nie będzie dla mnie jasny skontaktuję się z zespołem Starwax i poproszę o wyjaśnienia przed użyciem produktu.

4. Przed poważną decyzją inwestycyjną w domu zastanowię się jak dany materiał wykończeniowy, sprzęt AGD lub mebel będzie użytkowany i jeszcze przed zakupem dowiem się od jego sprzedawcy lub producenta jak go na bieżąco czyścić, konserwować oraz jak i czy w ogóle za kilka lat będzie go można odnowić.

Oby 2018 rok był udany dla nas i naszych przedsięwzięć remontowych, renowacyjnych i porządkowych.