Starwax The Fabulous Ocet gospodarczy 14% – zadbaj o swoją kuchnię!

Starwax The Fabulous Ocet gospodarczy 14% – sprawdź nasze porady i zadbaj o swoją kuchnię!

W dzisiejszym poradniku przedstawiamy sprawdzone porady dotyczące sprzątania i renowacji kuchni przy użyciu produktu Ocet gospodarczy 14% marki Starwax The Fabulous.

Ocet gospodarczy jest bezbarwnym płynem o kwaśnym odczynie pH. Ma charakterystyczny silny zapach, który szybko się ulatnia. Ocet jest używany od starożytności. Wyrabiany był ze sfermentowanego alkoholu lub wina. Starwax The Fabulous Ocet gospodarczy 14% jest silnie skoncentrowany i ma cytrynowy zapach. Produkt jest bardzo użyteczny w gospodarstwie domowym.

Główne zalety produktu:

  • usuwa osad wapienny,
  • odtłuszcza,
  • zmiękcza wodę,
  • usuwa plamy z atramentu, kawy, rdzy, wina.

Zastosowanie w kuchni

Czyszczenie z efektem odwapniania

Rozpylić na czyszczoną powierzchnię, a następnie pozostawić na 15 minut, spłukać i osuszyć czystą szmatką z mikrofibry.

Czyszczenie desek do krojenia

Czyścić deskę gąbką nasączoną Octem gospodarczym. Jeżeli deska jest bardzo zaplamiona, to można ją zanużyć w occie na 5 do 10 minut.

Czyszczenie baterii

Nasączyć octem papierowy ręcznik kuchenny. Owinąć nim kran. Pozostawić na minimum 15 minut. Jeśli bateria jest silnie zawapniona, to tak owinięty kran można zostawić na całą noc. Po ściągnięciu ręcznika bateria będzie odwapniona.

Nabłyszczanie naczyń – magiczna receptura!

Wystarczy dodać ocet do wody do płukania naczyń. Ocet domyje, odtłuści i nabłyszczy szkło i naczynia. Pięknie nabłyszcza rondle z miedzi, wystarczy wypolerować powierzchnię garścią grubej soli skropioną octem.

Udrażnianie zlewu

Wymieszać produkt Starwax The Fabulous Sodę oczyszczoną gospodarczą z octem gospodarczym i wlać do odpływu. Zator zostanie usunięty, a z odpływu zniknie brzydki zapach.

Ocet gospodarczy – na co zwracać szczególną uwagę:

  • przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci,
  • chronić przed ciepłem,
  • nigdy nie wolno mieszać octu z chlorem i produktami na bazie chloru.