NIEZBĘDNIK STARWAX

Poradnik Starwax - niezbędnik produktów - 750x300px

Czyli produkty, które musisz mieć w awaryjnych sytuacjach!

Odpływy mają to do siebie, że zatykają się w najmniej odpowiednim momencie np. w niedzielę. Odtykacz Starwax można używać przy stojącej wodzie bez konieczności jej usuwania. Ciężki żel wpływa do zablokowanego odpływu. Działa chemicznie i fizycznie. W ciągu 30 min. przepycha zator.

Prysznic ma ciekawą historię,  został wymyślony przez niemieckiego samouka i twórcę hydroterapii Vincenza Priessnitza. Praktyczny pozwalający na szybką kąpiel i oszczędność wody z czasem doczekał się partnerki, kabiny, która chroni łazienkę przez zachlapaniem. Zachlapane są szklane ścianki kabiny a po odparowaniu wody zostają na nich irytujące ślady i zacieki. Są trudne do usunięcia bo powstają z minerałów zawartych w wodzie. Żeby długo utrzymać ładny wygląd kabiny trzeba ją czyścić dedykowanym preparatem, który rozpuszcza osad i nabłyszcza (Kabina prysznicowa Starwax) a po każdej kąpieli ściągnąć wodę z jej ścianek Zbierakiem. Nie będzie wody na szybach nie będzie później osadu. A cotygodniowe sprzątanie będzie szybkie i łatwiejsze.

Oporna etykietka na świeżo kupionym prezencie. Stara naklejka, która nie wygląda już estetycznie. Ślady po niezmywalnych pisakach. Plamy na odzieży. Trudno „doczyszczalne” miejsce w domu, na działce czy w samochodzie. Niezastąpiony w nagłych i trudnych sytuacjach Rozpuszczalnik i odplamiacz: odkleja, odlepia, rozpuszcza, odplamia, odtłuszcza, odbarwia,… i pięknie pachnie pomarańczą.

Smugi na frontonach mebli w kuchni, które psują trud włożony w jej sprzątanie. Zachlapane pastą do zębów lustro w łazience, psie „noski” i palce odbite na lustrze w garderobie. Pomazane kosmetykami lusterko do makijażu. Jedno psiknięcie preparatem Czyste szyby i błyskawicznie dom odzyska blask.

Bolesna prawda jest taka, że tylko świeże plamy możemy całkowicie usunąć z tkanin, dywanów, obić i wykładzin. Plama, która wyschła bywa nieusuwalna. Dlatego Odplamiacz trzeba mieć zawsze pod ręką. Plamę najpierw osuszamy przykładają dużą ilość papierowego ręcznika lub chłonną szmatkę.  Przykładamy tak długo, aż ręcznik przestaje być wilgotny lun nie widać na nim koloru plamy. Rozpylamy Odplamiacz, zostawiamy na chwilę, czyścimy plamę wilgotną gąbką zawsze ruchem od zewnątrz do środka, żeby jej nie rozmazywać. Płuczemy gąbką i usuwamy plamą przykładając na zmianę wilgotną gąbkę i ręcznik kuchenny lub suchą szmatkę.

Kamień w czajniku. Zatkane „oczka” prysznicowej słuchawki lub kranu. Nieestetyczny, twardy zaciek na bateriach. Plama z czerwonego wina lub owoców. Brzydki zapach z odpływu. Zmatowiona kabina prysznicowa pokryta wyschniętymi kroplami. Na wszystkie te kłopoty idealnym rozwiązaniem jest ocet w żelu. Lepki ocet rozpyla się w formie pianki i nie spływa z pionowych powierzchni. Rozpuszcza osad mineralny z wody, odkamienia, odplamia, odtłuszcza, dezodoryzuje i odświeża.

Niezastąpiona do usuwania kłaczków po naszych kochanych pupilach np. przed przybyciem gości, którzy nie są zachwyceni wizją żmudnego usuwania sierści z ubrani po wizycie. Lepka powierzchnia wałka zbiera kurz, sierść i drobne śmieci. Do obić, tapicerki samochodowej, odzieży, dywanów, legowisk. Po użyciu wystarczy spłukać ją pod bieżącą wodą. Idealna do szybkiego „odkłaczenia” ubrania przed wyjściem z domu.